flag Судова влада України
| Українська | English |

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація для учасників справи: Руслану Лазарчуку

Справа № 753/22163/24, касаційне провадження № 61-5263ск25

 

В цивільній справі за скаргою Лазарчука Руслана Олександровича, заінтересовані особи: головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (місто Київ) Бочковський Тарас Олександрович, відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у місті Києві та Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (місто Київ), про визнання дій державного виконавця неправомірними, скасування повідомлення про повернення виконавчого документа стягувачу без виконання та зобов’язання прийняти виконавчий документ до виконання постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду від 15 жовтня 2025 року ухвалено Касаційну скаргу Лазарчука Руслана Олександровича, подану адвокатом Горбуновою Катериною Олександрівною, задовольнити частково.

Постанову Київського апеляційного суду від 01 квітня 2025 року  скасувати, справу направити на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.

З електронним варіантом судового рішення можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/131096902