flag Судова влада України
| Українська | English |

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація про роботу Великої Палати Верховного Суду в умовах воєнного стану

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», який затверджено Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами) на період дії правового режиму воєнного стану посилено охорону приміщень Верховного Суду.

Наразі доступ до приміщень Верховного Суду учасникам справ надається відповідно до переліку призначених справ до розгляду і в установленому порядку.

З метою дотримання розумного строку розгляду справ, призначених у судовому засіданні, та з урахуванням особливих умов воєнного стану нагадуємо сторонам про передбачене процесуальним законодавством право на участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції.

Разом з тим повідомляємо, що в разі оголошення повітряної тривоги у судових засіданнях буде оголошуватися перерва задля забезпечення учасникам судового засідання можливості скористатися захисними спорудами. При цьому продовження судового засідання буде узалежнено від часу повідомлення про закінчення повітряної тривоги.

Найближчі до приміщення Верховного Суду (м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8) захисні споруди, визначені Київською міською державною адміністрацією для укриття населення під час сигналу «Повітряна тривога», розташовані за адресами:

- м. Київ, вул. Липська, 19/7;

- м. Київ, вул. Богомольця, 7/14;

- м. Київ, вул. Богомольця, 6.

Крім того, захисними спорудами визначено станції метро, найближча серед яких - станція метро «Арсенальна».