flag Судова влада України
| Українська | English |

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Інформація для учасника справи: Держава Російська Федерація в особі її посольства в Україні

Справа № 686/16081/23, касаційне провадження №61-456св24

 

Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Другої судової палати Касаційного цивільного суду від 12 лютого 2025 року касаційну скаргу Білецького Павла Павловича залишено без задоволення.

Рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 22 вересня 2023 року у нескасованій після апеляційного перегляду частині та постанову Хмельницького апеляційного суду від 21 грудня 2023 року в оскаржуваній частині залишено без змін.

Постанова суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.

Електронний варіант постанови можна знайти в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/125191841.