Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді Володимир Погребняк долучився до урочистого заходу з нагоди 35-ї річниці з дня створення господарських (арбітражних) судів України та 25-річчя апеляційних господарських судів України, які відбулися у Східному апеляційному господарському суді в м. Харкові.
Подія об’єднала представників судової влади, органів державної влади та місцевого самоврядування, правничої й наукової спільноти, а також суддів у відставці, які стояли біля витоків становлення господарського судочинства.
Під час урочистостей Володимир Погребняк зачитав вітальний адрес від голови Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду Лариси Рогач, у якому наголошено, що 25-річна історія Східного апеляційного господарського суду – це шлях становлення професійних традицій, утвердження авторитету й довіри, вагомого внеску в розвиток господарської юстиції України. У привітанні висловлено вдячність суддям та працівникам суду за професіоналізм, відповідальність і відданість справі.

Звертаючись до учасників заходу, Володимир Погребняк зазначив, що з колишнім Харківським апеляційним господарським судом пов’язаний період його професійного становлення. Суддя подякував колегам за підтримку, знання і досвід, здобуті під час спільної роботи.
Володимир Погребняк висловив підтримку Харкову та його мешканцям, звернувши увагу на їхню стійкість і незламність в умовах воєнного часу, наголосив на професіоналізмі й згуртованості колективу суду.

Учасники урочистостей відзначили вагомий внесок господарської юстиції в забезпечення верховенства права, захист прав і законних інтересів учасників господарських правовідносин, її роль у підтриманні стабільності економічного обороту. Зауважили також про стійкість судової системи в умовах воєнного стану та значення ефективного правосуддя для майбутнього відновлення України.

Фото надали організатори.

