Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Відповідно до частини другої статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 року № 830/21 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17.02.2022 року за № 219/37555 (далі – Методологія), наказу Верховного Суду від 14 січня 2025 року № 9 «Про проведення оцінювання корупційних ризиків», у Верховному Суді розпочато процес оцінювання корупційних ризиків у форматі самооцінювання.
З метою формування персонального складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Апарату Верховного Суду (далі – робоча група) інформуємо про можливість включення до складу робочої групи представників зовнішніх заінтересованих сторін (інститутів громадянського суспільства, експертів тощо).
Такі кандидати обов’язково мають відповідати одній або декільком з таких умов:
Звертаємо увагу, що до складу робочої групи не можуть бути включені особи, відомості про яких наявні у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.
Представники громадськості можуть надіслати інформацію щодо кандидатур для включення до складу робочої групи до 25 січня 2025 року на електронну пошту: info_Anticor@supreme.court.gov.ua
Рекомендуємо також долучити до пропозиції мотиваційний лист кандидата, його контактні дані, а також підтвердити володіння вищезазначеними знаннями та /або досвідом (це можуть бути, наприклад, посилання на дослідження кандидата у сфері діяльності Верховного Суду та/або з питань запобігання та протидії корупції, документи щодо зайняття діяльністю у цих галузях тощо).