flag Судова влада України
| Українська | English |

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська привітала переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та творів (20.04.2019)

19 квітня у Верховному Суді відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу малюнку та твору серед учнів на тему: «Правосуддя».

Конкурс організовано та проведено за ініціативи Ради суддів України спільно з Міністерством освіти і науки України, за підтримки юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та за участі Верховного Суду.

Свої роботи на конкурс представили  майже півтисячі учнів з усіх регіонів України. Переможцями визначили 12 учасників.

За словами Валентини Данішевської, важливим і водночас зворушливим є те, що діти не лише цікавляться темою правосуддя, але й роблять суди і суддів «героями» своїх картин і творів. «Ваші малюнки і твори – дороговказ, орієнтир того, яким має бути суд», - зазначила Голова ВС. Вона також зауважила, що судді мають працювати так, щоб втілити дитячі очікування та мрії про державу у життя.

Учні поспілкувалися з Головою Ради суддів України Олегом Ткачуком, заступником міністра освіти і науки України Романом Гребою, деканом юридичного факультету КНУ імені Тараса Швеченка Іваном Гриценком, членами РСУ, суддями Верховного Суду. Після нагород, подарунків та спільних фото дітей чекали екскурсія Кловським палацом та оглядова екскурсія столицею України.