flag Судова влада України
| Українська | English |

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У КГС ВС відбулася оглядова екскурсія (30.07.2018)

27 липня 2018 року до Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду з ознайомчим візитом завітали почесна мирова суддя Окружного суду США (округ Міннесота) Беккі Р. Торсон та юридичний редактор Федерального судового центру Кріс Маркаріян.

Відвідувачів гостинно супроводжувала заступник керівника апарату Верховного Суду – керівник секретаріату Касаційного господарського суду Наталія Пляс.

Під час екскурсії відвідувачі оглянули Музей історії господарських судів України, зал судових засідань та зал очікування для учасників судового процесу.

В музеї історії господарських судів України відвідувачі ознайомилися з документально-речовими матеріалами, які розповідають про створення, становлення і розвиток господарських судів України, про роль у їх становленні головних державних арбітрів Івана Красноступа, Івана Корчака, Юрія Матвєєва, голів Вищого господарського суду України Дмитра Притики, Сергія Демченка, Богдана Львова і їх заступників Віктора Москаленка та Анатолія Осетинського, дізналися про діяльність господарських судів України на сучасному етапі, зокрема про проведення судової реформи в Україні та діяльність Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Відвідини суду закінчилися спілкуванням із заступником Голови Верховного Суду, головою Касаційного господарського суду у складі ВС Богданом Львовим.